´

Universal contour wrap - Detoxikačný a zoštíhľujúci zábal
Diagnostika celého organizmu prístrojom DIACOM
Ájurvédska olejová masáž
Klasická masáž, 45min, (chrbát, šija)
Bambusová celotelová masáž, 120min.
Reflexná terapia chodidiel, 30min.
Parná bylinná kúpeľ - indická sauna
Sviečkovanie - samoliečenie budúcnosti
Vákuová  ručná lymfodrenáž
Kozmetický salón
Pedikúra
Nechtové štúdio
Emocionálna a duševná harmonizácia

Máte otázku?
Úvod  |  Služby  |  O nás  |  Fotogaléria  |  Cenník  |  Kontakt

Copyright © 2014 drcaura.sk. Všetky práva vyhradené.

Lymfodrenáž je originálna masáž ručne ovládaným prístrojom, ktorý pomáha rozprúdiť cievny systém a tok lymfy prebiehajúcou postupujúcou vákuovou vlnou, nenahraditeľnú k postupnému uvoľňovaniu a odvodu nadbytočných tekutín so splodinami látkovej výmeny v krvných a lymfatických cievach. Odstraňovaním toxických látok tak napomáha regenerácií organizmu.              

Lymfodrenáž s prístrojom SPM DIGITAL predstavuje osvedčenú vákuovú masáž. Je to jediný fyziologický spôsob ošetrenia pokožky a podkožia s hĺbkovým účinkom, ktorý môže spôsobiť jej regeneráciu. Pokožka je nasávaná do masážnych nadstavcov. Jej masírovaním a napínaním dochádza k rozbíjaniu zapuzdrených tukových buniek. Intenzívne prekrvenie tkaniva má vplyv na zvýšenú tvorbu kolagénu a elastínu a postupne dochádza k jeho spevneniu.

Umožňuje taktiež ošetrenie horných končatín, tváre, dekoltu a partií v okolí brucha. Predstavuje tak komplexný prostriedok na riešenie problémov Vášho tela.

Úplne exkluzívne je spevnenie a modelácia poprsia – lifting bez skalpela.

Prístroj SPM DIGITAL ponúka nové ošetrovacie metódy poprsia, ktoré pôsobia na jeho celkovom spevnení a právom vzbudzuje pozornosť medzi ženami. Aplikácia pulzného vákua predstavuje lukratívny postup ošetrenia ochabnutých a ovisnutých pŕs.


Kontraindikácie:

1. klienti so zvýšenou teplotou
2. deti do 15 rokov
3. tehotné ženy
4. ak sú na tele otvorené a hnisajúce rany
5. pacienti s kardiostimulátorom
6. pacienti, u ktorých je riziko epileptického záchvatu

Naše skúsenosti: Touto metódou ošetrenia celulitídy je už po prvom ošetrení pokožka svieža a viditeľne hladšia. Výsledok môžete vidieť aj nahmatať.


Úspech s dôverou ! Okrem komplexnej kozmetickej starostlivosti je obzvlášť cenená aplikácia Diferencovaného ošetrenia celulity (DCB®) od Weyergans High Care AG, ktorá patrí v súčasnosti medzi patentované procedúry, ktoré určujú nové smery v jej ošetrovaní s garantovanými výsledkami. Naše diagnisticko - relaxačné centrum a štúdiá sú vybavené jedinečnou technikou určenou špeciálne k boju proti celulite a ponúkajú popri zostavení individuálneho programu vysoko kvalitnú a účinnú kozmetiku pre boj s celulitou.

Vákuová ručná lymfodrenáž.

viac>>>

E-SHOP