´

Universal contour wrap - Detoxikačný a zoštíhľujúci zábal
Diagnostika celého organizmu prístrojom DIACOM
Ájurvédska olejová masáž
Klasická masáž, 45min, (chrbát, šija)
Bambusová celotelová masáž, 120min.
Reflexná terapia chodidiel, 30min.
Parná bylinná kúpeľ - indická sauna
Sviečkovanie - samoliečenie budúcnosti
Vákuová  ručná lymfodrenáž
Kozmetický salón
Pedikúra
Nechtové štúdio
Emocionálna a duševná harmonizácia

Máte otázku?
Úvod   |   Služby   |   O nás   |   Fotogaléria   |   Cenník   |   Kontakt

Copyright © 2014 drcaura.sk. Všetky práva vyhradené.

Reflexológia chodidla


Na chodidlách je jeden z mnohých mikrosystémov kde máme ľahko dosiahnuteľné a ľahko terapeuticky prístupné celé telo. Tu možno veľmi zreteľne pozorovať, ako sme si odopreli jednu z prirodzených stimulácií energetiky v tele a to je behanie na boso.
Ak je organizmus v rovnováhe, aj tok energie je bez prekážok. V prípade nerovnováhy nejakého orgánu je tok energie obmedzený, alebo zablokovaný, čo sa na chodidle prejaví zvýšenou citlivosťou zóny. Tá je spôsobená tým, že sa škodliviny nahromadili pod plôškou, pričom terapeut často cíti zmenenú kvalitu tkaniva. Narušenie rovnováhy jednotlivého orgánu sa prejaví na jeho reflexnej zóne, ale keďže vieme, že telo je jeden celok, tak v prípade, že sa problém nerieši, začne postupne ovplyvňovať ďalšie časti tela, ako aj zóny na chodidle. Ak napríklad cítim bloky na zóne obličiek, príčin môže byť veľké množstvo úplne inde, preto je potrebné poznať súvislosti a prepojenosť orgánov v tele.
Citlivosť zóny na chodidle sa prejavuje už pri zmenách energetického prúdenia a teda ešte pred vypuknútím samotného ochorenia. Reflexológiou preto môžeme pôsobiť nielen už pri vzniknutých ochoreniach, ale aj diagnosticky a hlavne prevenčne.
Reflexológia chodidla pohybový aparát  je cielene zameraná na ošetrenie kostí a svalstva, teda celého pohybového aparátu
Reflexológia chodidla vnútorné orgány
Túto masáž vykonávame podľa čínskej teórie o priatich prvkoch a postup pôsobenia zladíme s tokom energií tak,

Reflexná terapia chodidiel, 30 minút.
E-SHOP